Antalya Jeneratör

Hakkında

Biz Kimiz !

Firmamız Antalya’da, turizm , sağlık, inşaat, apartman , site ve daire gibi yönetimlerin dizel-benzinli jeneratör satış,satış sonrası hizmet desteği 2. el jeneratör , sıfır jeneratör (Cummins, Ricardo, Alice, Alfa, Perkins , Detroit , Volvo Penta , Caterpillar , Lister Peter , John Deere , Deutz , New Holland , Süperstar , İveco , Briggs Vanguard , Honda v.b.), periyodik bakım hizmeti ve yedek parça ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde hizmete girmiştir.

Firma olarak ilk hedefimiz müşteri memnuniyeti ve müşterilerimiz için kesintisiz enerji hizmetini sunmaktır.Müşteri memnuniyetini üst seviyelerde tutarak , hizmet ağımızı her geçen gün geliştirmekteyiz.

Bünyemizde mevcut olan çeşitli güçlerdeki kiralık jeneratör hizmetiyle turizm, inşaat, maden ocağı, hastane şantiyelerin, günübirlik kullanımlarda, ses ve ışık sistemleri kuran firmaların ve kısa süreli elektrik kesintilerinde müşterilerimizin jeneratör ihtiyaçlarını hızlı şekilde yapmaktayız.

Her marka jeneratör satış , satış sonrası hizmet desteğini sunmakta olan firmamız yine bünyesinde mevcut olan yedek parça hizmeti ile Antalya’nın dört bir yanına hizmet vermekteyiz.

 

Başa dön